Αγαπητοί γονείς,
στο συνημμένο αρχείο θα βρείτε τα αρχικά των μαθητριών καθώς και τα αρχικά της διεύθυνσης email των κηδεμόνων. Αν έχετε στείλει την αίτηση σας σύμφωνα με τις οδηγίες και δεν συμπεριλαμβάνεται παρακαλούμε όπως επικοινωνήστε   μαζί μας (ralleiosg@gmail.com).  Αν επιθυμεί οποιοσδηποτε τη συμμετοχή στη μεταφορά και δεν έχει κάνει ακόμη αίτηση ή δεν είναι ορθά συμπληρωμένη παρακαλείται να την στείλει μέχρι και την Τρίτη 16 Ιουνίου. Ειδάλλως θα μπορεί να κάνει αίτηση τον Σεπτέμβριο κατά την έναρξη της σχολικής χρονιάς, αν υπάρχει διαθεσιμότητα.
Θα  παρακαλούσαμε για την ηλεκτρονική συμπλήρωση της αίτησης σας και αποστολή του αρχείου, χωρίς σκανάρισμα ή φωτογραφία , προκειμένου να αποφευχθούν λάθη αλλά και για πιο εύκολη καταχώρηση των στοιχείων σας. Όσον αφορά την υπογραφή μπορείτε απλώς να γράψετε το ονοματεπώνυμο σας
Σας ευχόμαστε Καλό Καλοκαίρι!!!

ΑΡΧΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΩΝ 11-06-23